Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!


NAREX ZDICE, s.r.o.
Vápenka 331
267 51 Zdice
Czech republic
Tel.: 311 653 822-3
Fax: 311 685 523

NAREX ZDICE - výroba závitových nástrojů

Výroba závitového nářadí v Narexu Zdice, s.r.o. sahá až do roku 1944, kdy sem  byla převezena firmou Dr. Ing. Bleckmann z Vídně. Firma se specializovala na výrobu závitových válců, válečků pro závitové hlavy, plochých, segmentových a radiálních čelistí, které jsou hlavním výrobním sortimentem. Tyto výrobky jsou dodávány nejen do podniků v České republice, ale jsou distribuovány do mnoha dalších evropských a mimoevropských zemí.

Provoz prošel řadou rekonstrukcí. Rozvoj výroby umožnil přijmout nové pracovníky a v roce 1968 byla rozšířena výroba o ruční stavitelné výstružníky.

V rámci restituce byl objekt továrny vrácen původnímu vlastníkovi. Po dobu dvou let pokračovala výroba na základě nájemní smlouvy a v roce 1994 byla zahájena výstavba nové haly v objektu bývalé vápenky. Dne 1.1.1995 byla výroba přemístěna do nového provozu a původní objekt byl předán majiteli. Přemístěním provozu do nových prostor a celkovým zakapotováním závitových brusek včetně odsávání olejového aerosolu byly splněny požadavky v oblasti hygieny a pracovního prostředí. V průběhu let došlo k řadě změn v názvu firmy – od Dr. Ing. Bleckmenn, TOS, ZONA a Nářadí. Současný název Narex Zdice,s.r.o. byl zaevidován začátkem roku 2000.

V oblasti zvyšování kvality bylo systematické úsilí završeno získáním certifikátu řízení systému jakosti ISO a v roce 2005 byl podstoupen recertifikační audit.

V současnosti ve firmě probíhá postupná obnova strojového parku, softwarového vybavení a zavádění inovačních technologií.


Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o. SEO optimalizace eBRÁNA s.r.o.