Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!


NAREX ZDICE, s.r.o.
Vápenka 331
267 51 Zdice
Czech republic
Tel.: 311 653 822-3
Fax: 311 685 523

Válcovačky závitů

    Válcovačky závitů


    Naše společnost získala výhradní zastoupení pro prodej válcovaček závitů značky GOM a Govama tureckého výrobce Gokcuoglu. Jedná se o technicky velmi vyspělé stroje s moderními řídícími a kontrolními mechanismy, které jsou dodávány po celém světě včetně západní Evropy a Spojených států. Válcovačky obsahují špičkové hydraulické a elektrické komponenty, které umožňují velkou opakovatelnost pracovních cyklů s minimálními prostoji a náklady na údržbu. Převážná většina servisních dílů je skladem u výrobce s dodací lhůtou 48 hodin.

    Máte-li již dost neustálých výdajů na opravy a prostojů při nekončících údržbách Vašeho starého stroje, pak zřejmě nazrál čas na výměnu za nový. Budete příjemně překvapeni příznivou cenou nové válcovačky závitů Govama i možností uceleného technologického řešení Vašeho válcovacího procesu. K dispozici jsou různé opěrky, pravítka, automatické zakladače, vodicí dráhy a mnoho dalšího příslušenství.
   
    Budete-li mít zájem o nezávaznou nabídku nebo třeba i jen technické informace, zašlete svůj dotaz na email: bosina@narexzdice.cz, případně volejte na +420 602 576 017.

Válcovačky závitů


Tvorba www stránek eBRÁNA s.r.o. SEO optimalizace eBRÁNA s.r.o.